Projekty प्रकल्प

Venujeme sa rozmanitým projektom a činnostiam v súlade s vaišnavskou tradíciou. Zistite viac o našich projektoch a zapojte sa do spolupráce.

Pre tých, ktorí by sa chceli stať členmi našej komunity a splnia kritéria, kontaktujte nás na haribol@yogapit.sk, sprístupníme vám našu členskú zónu, fórum, chat, prístup k uzavretým prednáškam, textom a mnohým ďalším zdrojom.

Sankírtan

Najúspešnejšie šírenie Sanatana-dharmy a misie Šrílu Prabhupádu na Slovensku, ktoré aktívne na sociálnych sietiach oslovuje vyše 550.000 ľudí. Vďaka našim aktivitám sa podarilo k bhakti-yoge priniesť stovky priaznivcov a desiatky praktizujúcich bhaktov.

ZISTIŤ VIAC

Hari náma

Stretnutia a prax mantra-yógy, ktorá je predpísanou metódou duchovnej sebarealizácie pre tento vek.

ZISTIŤ VIAC

Vzdelávanie & kultivácia

Noví záujemci aj dlhšie praktizujúci sa môžu vďaka našim aktivitám vzdelávať a robiť pokrok v praxi bhakti-yogy. Aj preto tento účel organizujeme rôzne semináre, stretnutia a prevádzkujeme portál Vedy.sk

ZISTIŤ VIAC

Publikovanie

Prekladáme a publikujeme knihy a články s cieľom oboznámiť čitateľov s nedoceniteľným védskym poznaním. Nezabudnite navštíviť aj náš blog Reinkarnacia.sk

ZISTIŤ VIAC

Cesty do Indie

Máme za sebou 7 ciest do Indie a plánujeme ďalšie. Pridajte sa k spoznávaniu tohto prastarého kontinentu, posvätných miest a chrámov, kde doteraz môžete vidieť pozostatky prastarej védskej kultúry.

ZISTIŤ VIAC