späť

Máme už 127 členov

Máme už 127 členov

Členom nášho YogaPit klubu môže byť každý, kto je „normálny“, takže zďaleka nie každý. Ďalej si to vyžaduje aktívne zapájanie sa do činností, ktoré si YP určil za svoje ciele – viď sekciu Projekty. Zďaleka nie je našim cieľom mať veľa členov, ktorí si prídu niekam posadať na prednášku ako do kostola a čakať, že im spravíme pekný kultúrno religiózny program. Pre takých, ako aj mentálnych maloroľníkov odporúčame navštíviť jedno z ISKCON centier na Slovensku.

A aké výhody má členstvo? Budete mať prístup do zaheslovanej členskej zóny, kde je naša sieň slávy, v ktorej jej zoznam všetkých členov, ktorí sú rovnako super ako vy 😀 Ale žarty bokom. Ide o to, aby sme vytvorili komunitu, kde je kvalita viac ako kvantita (aj keď je nás už celkom pekné množstvo, – ale to je relatívne), a kde si môžu a sú ochotní členovia navzájom pomáhať, radiť v duchovnom pokroku, ale aj materiálne. Každý sme v niečom dobrí a práve duch spolupráce je to, na čom by mal byť YogaPit založený, bez závisti či nejakej hierarchie pozícii, kde je niekto viac a niekto menej. Také tu neplatí. Viac v tomto zmysle slova je ten, kto viac slúži a pomáha ostatným. Takže momentálne som to ja 😀 A prečo si dávam toľkú námahu vytvoriť toto celé? Lebo chcem, aby ste vy boli viac ako ja, lebo viem, že máte na to mnohí z Vás kapacitu, v podobe dobrej vôle pomáhať ostatným a šíriť vedomie Krišnu. Tak smelo do toho.

P.S.: Keď sa bojíte, že by ste nemali čas sa zapájať prakticky, v tom problém nie je. Nejde o kvantitu, ale kvalitu, alebo skôr úmysel. Aj 10 minút týždenne s dobrým úmyslom úplne stačí. A tí, ktorí nemajú žiaden čas, ale oceňujú o čo sa snažíme, môžu stále finančne prispieť. Na to slúži aj časť v členskej zóne, kde sú príjmy a výdaje. Momentálne prispieva pár ľudí a rád privítam ďalších. Výsledkom bude, že nebudem v mínuse tisícky eur ročne, ale o niečo menej 😛 Nevadí, nerobím to kvôli peniazom.

P.S.2: Členská zóna obsahuje tieto sekcie:

Kto sa chce pridať, nech mi napíše správu na namaste@yogapit.sk

 

Zdieľajte článok s vašimi priateľmi

0 komentárov